Jak szybko zrzuciłam prawie 20 kg

Napisała do nas Magda bo chciała z nami podzielić się swoją historią.

Od zawsze miałam problemy z nadwagą. W dzieciństwie nie było tak źle – tylko kilka kilogramów ponad normę. Prawdziwe problemy zaczęły się gdy poszłam do szkoły średniej – niezdrowe jedzenie i coraz mniej aktywności fizycznej zrobiły swoje. Ani się nie obejrzałam i miałam już 15 kilogramów nadwagi. Czas wciąż leciał a ja nic z tym nie robiłam – pogodziłam się z tym że zawsze będę “pulchna”.

Prawdziwy problem zaczął się kilka lat temu gdy na wadze zobaczyłam prawie 77 kilogramów, co przy moim wzroście (161cm) jest ogromną liczbą. Załamałam się! Przez kilka tygodni myślałam co z tym zrobić. Może odsysanie tłuszczu? Może zmniejszenie żołądka?

Nie zdecydowałam się jednak na żaden inwazyjny zabieg. Postanowiłam za to zmienić swoje życie w inny sposób. Ułożyłam sobie dietę i plan ćwiczen a następnie zakupiłam preparat z African Mango. Nie miałam wielkich oczekiwań – chciałam zrzucić chociaż kilka kilogramów..

Efekty mnie zaskoczyły! W ciągu zaledwie czterech tygodni udało mi się schudnąć prawie 11 kilogramów! Nie wierzyłam w to co się dzieje. Wciąż trwałam w swoim postanowieniu i tym razem za cel obrałam sobie swoją wymarzoną wagę czyli 56 kilogramów.

Po dwóch miesiącach waga finalnie wskazała 58kg!

19kg w 2 miesiące 🙂

Finalny wynik jaki udało mi się osiągnąć to 19kg zrzuconej wagi!

Po trzech miesiącach stosowania African Mango, zmianie diety i ćwiczeniach na domowej wadze pokazała się wymarzona liczba – no prawie wymarzona bo udało mi się schudnąć do 58kg a nie do 56kg tak jak zakładałam. Koleżanki pytały mnie jak to zrobiłam? Bez żadnego zastanowieniu polecałam im zmianę trybu życia i oczywiście African Mango. Waga utrzymuje się na poziomie 57kg~ już od prawie pół roku – czyli bez efektu jojo! Czuje się świetnie 😉 Na ten moment nie jestem za chuda, mam dobre BMI. Z jadłospisu wyrzuciłam słodkie napoje, a dorzuciłam świeże warzywa i codzienną porcję sportu. Nie poddawajcie się nigdy!

 

W odchudzaniu pomogło mi African Mango!

A oto efekty u kilku z moich przyjaciółek:

29 lat, 28kg w 4 miesiące

Karolina (36 lat). 22kg w 5 miesięcy

Anna (31 lat) – 8kg w 1.5 miesiąca


Autor

  • Z rana joga i zielona herbata a do pracy rowerem zamiast samochodem. Dla Ani pogoda zawsze jest piękna więc na jednośladzie pędzi nawet gdy na dworze aura nie sprzyja.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.